Bazarové Lodě


Bazar - prodám dělenou Trienu - PRODÁNO

Jedná se o kus použitý při akci v Grónsku 2010. Loď je dělená na tři kusy, je velmi předimenzovaná pro případ, že by byla naložená vláčena mezi ledy nebo po pobřeží. V některých místech i deset odvakuovaných vrstev. Kevlarkarbonová, jako pojivo je použito epoxidu.

Loď je kompletně ostrojena, vybavena kevlarovým externím keelstripem. Je zde nainstalován zásek na vlečnou šňůru a palubní kompas (palubní kompas mohu sundat a cenu případně ponížit o 2000 Kč) Ovládání skegu je až na zadním díle lodi (né vedle boku jezdce, poslední fotka). 

Kajak byl připraven a nařezán pro jezdce do 180 cm.

Kontakt: Standa Klokočník 774 855 926

Cena 35 000 Kč
Bazar: Prijon Kodiak - 1  PRODÁNO

Kamarád pouští Kóďu od Německého Prijonu, loď byla zakoupena mnou v roce 2003. Kamarád je druhý majitel. Stav dobrý, není prodrbaná, zkroucená ani prosedlá.

Je to teda lodička vhodná pro větší chlapíky.

Barva bílá viz. foto, ještě původně ostrojena, nové neoprenové dekly, kormidlo v ceně.

Cena 18000,- Kč kontakt přímo na mě

P4151810.JPG

 


 

Bazar: Nordkapp Valleyseakayaks - Prodáno

Tak já pouštím legendičku mnou několik sezón používaný expediční seakayak Nordkapp Classic od Valleseakayaks. Poslední dvě sezónky je nevyužitý.
Je ve skleněné verzi, ocean cockpit, zabudovaná ruční pumpa, kevlarový keel strip. Přidám šprajdu.
Stav dobrý, vše doupřesním po případném telefonu nebo emailu. Pro nezasvědcené délka 548, šířka 52, jedná se o model lodi, která byla na počátku zrození tohoto vodního sportu. Supr článek naleznete v Mořském HYDRu 3/11 - článek s Frankem Goodmannem, nebo články se Standou Chládkem.

Cena 25 000,- Kč

s.JPGs2.JPGs4.JPGs6.JPG