Bazarové Lodě

Cháron za pár kaček
Anton pouští děleného Chárona
Prodám třídílný mořský expediční kajak od trieny.cz v provedení Hard Core(kevlar-karbon) v epoxidu s keelstripem.

Nákupní cena - 67500,-
Prodejní cena - 45000,-
Jméno:Tony
Telefon:608677832Bazar - zákazník prodá dělenou Trienu

Jedná se o kus použitý při akci v Grónsku 2010. Loď je dělená na tři kusy, je velmi předimenzovaná. V některých místech i deset odvakuovaných vrstev. Kevlarkarbonová verze, jako pojivo je použito epoxidu, externí keelstrip. 

Loď je kompletně ostrojena, vybavena kevlarovým externím keelstripem. Ovládání skegu je až na zadním díle lodi (né vedle boku jezdce, poslední fotka). Kajak byl připraven a nařezán pro jezdce do 180 cm. I po letech je ve velmi dobré kondici, což mě osobně velmi těší, myslím že tenhle kousek nás všechny přežije. O podrobné fotky požádejte současného majitele (prodávajícího). Finance také pořešte přímo s majitelem chce za ni 35 000 Kč což je supr cena.

Kontakt na prodávajícího:

Jan Baryl

737 388 509

 jan.baryl@seznam.cz

Bazar: Prijon Kodiak - 1  PRODÁNO

Kamarád pouští Kóďu od Německého Prijonu, loď byla zakoupena mnou v roce 2003. Kamarád je druhý majitel. Stav dobrý, není prodrbaná, zkroucená ani prosedlá.

Je to teda lodička vhodná pro větší chlapíky.

Barva bílá viz. foto, ještě původně ostrojena, nové neoprenové dekly, kormidlo v ceně.

Cena 18000,- Kč kontakt přímo na mě

P4151810.JPG

 


 

Bazar: Nordkapp Valleyseakayaks - Prodáno

Tak já pouštím legendičku mnou několik sezón používaný expediční seakayak Nordkapp Classic od Valleseakayaks. Poslední dvě sezónky je nevyužitý.
Je ve skleněné verzi, ocean cockpit, zabudovaná ruční pumpa, kevlarový keel strip. Přidám šprajdu.
Stav dobrý, vše doupřesním po případném telefonu nebo emailu. Pro nezasvědcené délka 548, šířka 52, jedná se o model lodi, která byla na počátku zrození tohoto vodního sportu. Supr článek naleznete v Mořském HYDRu 3/11 - článek s Frankem Goodmannem, nebo články se Standou Chládkem.

Cena 25 000,- Kč

s.JPGs2.JPGs4.JPGs6.JPG